ext_13247: ([bsg] crack kółka)
[identity profile] novin-ha.livejournal.com posting in [community profile] wystarczymilosc
Szczęście na receptę

Postaci: Dee, Psychiatra oraz Inni Pacjenci.
Dzieje się w trakcie i przed "Pojednaniem"
Spoilery: Do całości cracku, do serialu z 4x09 włącznie. Należy czytać po przeczytaniu "Pojednania".
Ostrzeżenia: Prawdopodobnie krzywdzimy psychiatrię i psychologię. A także psychikę, czytelników i własną.
Autorstwo: My.
Słów: 1200
Szczęście na receptęAnastasia Dualla tępo wpatrywała się w sufit gabinetu.

- Właściwie to miałam nadzieję na różowe tabletki – przyznała. – Lee takie dostał.

Psychiatra zmierzył Dee wzrokiem. Była jego ósmą pacjentką tego dnia; każda domagała się różowych tabletek.

- Terapia wydaje się w twoim konkretnym przypadku znacznie rozsądniejszym wyjściem – oznajmił wreszcie. – Farmaceutyki prowadzą do poważnych skutków ubocznych i są rozwiązaniem krótkoterminowym, oraz przedstawiają sobą ryzyko wystąpienia uzależnienia.

Dee westchnęła.

- Dzięki za kazanie.

- Poza tym nie wolno ich łączyć z alkoholem – dorzucił lekarz, tonem pełnym nadziei.

- I tak nie mam z kim pić – prychnęła Dee. – Feliks spędza czas z Baltarem, Helo nie nadużywa, specjalnie różnicy by mi to nie zrobiło.

Psychiatra zerknął na zegar. Zapowiadała się długa godzina.

*~*~*

Psychiatra Dee nie był idealistą. Gdy lata temu podejmował decyzję o studiowaniu medycyny, kierował się względami materialnymi. Gdy wybierał psychiatrię jako swoją specjalizację, przez myśl nie przeszło mu dobro pacjentów czy jakaś wymyślona misja. Uznał, że grzebanie w głowach lepiej mu się opłaci niż grzebanie we flakach – tak przynajmniej ujął to, gdy rozmawiał ze swoją ówczesną dziewczyną nad winem. Dziewczyna zginęła na Caprice, a on, zamiast przepisywać środki uspokajające sfrustrowanym gospodyniom domowym i wykupywać udziały w jakieś firmie produkującej software, skończył na Ziemi, słuchając o traumach żołnierzy i cywilów – a kilka razy nawet Cylonów.

Jedna Szóstka skarżyła mu się, że po wgraniu wspomnień Capriki śniła o Gaiusie Baltarze. W jej śnie, broda spełzała w nocy z twarzy doktora i w ciemności krążyła po statku-bazie, dusząc bezradnych Cylonów.

Psychiatra wzdrygnął się na samo wspomnienie.

- Ta broda rzeczywiście była okropna – przyznał spłakanej Szóstce.

Zastanawiał się wtedy, czy to etyczne samemu sobie przepisać różowe tabletki. Potem uznał, że etyka to przestarzały koncept.

*~*~*

Dee napiła się wody i położyła na kozetce. Psychiatra włączył dyktafon i zerknął do swoich notatek.

- Czy chciałabyś coś jeszcze powiedzieć o swoich uczuciach do Starbuck?

Temperatura w pokoju natychmiast opadła. Dee miała mięśnie napięte jak postronki.

- Śniło mi się, że Kara Thrace postanowiła zacząć jeść ludzkie niemowlęta. Wszyscy gratulowali jej znakomitego pomysłu. Klepali ją po plecach. Mój były mąż zażyczył sobie, bym wyprawiła z tej okazji przyjęcie na jej cześć. Upiekłam tort. Niestety, bez ludzkiego mięsa, wiec Starbuck nie raczyła nawet skosztować, tylko zrzuciła go na ziemię i podeptała. Lee odwrócił się ode mnie z taką miną, jakbym zabiła mu rodziców, Staruszek rzucił mi spojrzenie pełne wyrzutu, a potem dosłownie zapadłam się pod ziemię ze wstydu.

Psychiatra zamrugał.

- Jak sądzisz, co mówi ci twoja podświadomość? – zapytał wreszcie.

Dee wybuchnęła śmiechem.

*~*~*

Anastasia Dualla nie stanowiła najcięższego przypadku spośród jego pacjentów. Znacznie gorsze były na przykład byłe wyznawczynie Gaiusa – te spośród nich, które przeżyły niesławny incydent w mesie. Jedna z nich ogoliła się na łyso i uparcie opowiadała mu o tym, jak ręce proroka na jej ciele pozwalały jej wyczuwać boską obecność. Odesłał ją w końcu do swojej koleżanki, która podobno wypisała jej receptę na wibrator i wysłała do domu.

Dwa tygodnie później przyszła do nich radosna kartka pocztowa z podziękowaniami.

„Takich mistycznych doznań nie potrafiłam sobie wcześniej wyobrazić.”

- Pieprzony system nauczania – stwierdził wtedy lekarz. – Wszystkiego tego uniknęlibyśmy, gdyby szkoły uczyły młodych ludzi, co to jest orgazm.

Dwie inne wyznawczynie przychodziły jednak tydzień po tygodniu, by wypłakiwać się na męską niewdzięczność i brak duchowości w życiu. W końcu, zmęczony, polecił im porozmawiać z jednym z Leobenów.

W gazecie Lampkina dużo później pisano o komunie „Numerów 2 i ich ludzkich kochanek.” Psychiatra miał nadzieję, że są szczęśliwe.

*~*~*

Kolejne sesje Anastasii Dualli przynosiły zauważalne postępy. Terapia antyawersyjna pomogła jej przezwyciężyć ataki paniki na widok blondynek; psychoanaliza pomogła zidentyfikować jej własne problemy z ojcem jako źródło jej nagłej miłości do Lee. Dzień, w którym przyznała: „Tak naprawdę chodziło mi o to, by mieć świętej pamięci Admirała za ojca” został przez psychiatrę zaznaczony w kalendarzu jako dzień niezwykłego przełomu. Anastasia Dualla była przypadkiem wyleczalnym i znajdowała się na drodze ku lepszemu, szczęśliwszemu życiu.

- Ale i tak jakbym tego chuja mojego byłego spotkała, to kości mu pogruchoczę – odgrażała się pacjentka, ubierając swój zgrabnie skrojony płaszczyk i wychodząc z gabinetu.

- Nie mam ci tego za złe – przyznał psychiatra.

- I to samo ta suka Thrace. Nie chcę jej już nigdy więcej widzieć. Ani słyszeć jej imienia.

*~*~*

Przeklinanie i obwinianie innych za swoje problemy było czymś, za czym doktor czasami niemal tęsknił – bywało lepsze niż uporczywe obwinianie siebie za wszystkie możliwe problemy świata. Ta druga postawa charakteryzowała na przykład inną jego pacjentkę, Tory Foster.

Tory z początku przyznawała się jedynie do poczucia winy za porzucenie pani prezydent w trudnej dla niej chwili: „Jak mogłam jej to zrobić? Lubiła mnie. Polegała na mnie. A ja za jej plecami pieprzyłam się z Baltarem!” Nie miała nawet byłej szefowej za złe, że kazała jej iść i prostytuować się dla informacji.

- Chciałabym tylko, żeby przyjęła mnie z powrotem – stwierdziła kiedyś, wydmuchując swój piękny nos w chusteczkę. – Ale ona woli Trójkę. Ja też jestem Cylonką! Co tamta ma, czego nie mam ja?

Jeśli wierzyć Lampkinowi, skórzaną bieliznę. Psychiatra zachował tę uwagę dla siebie.

Niestety, problemy Tory sięgały daleko głębiej. Po wielu sesjach przyznała wreszcie, że obawia się, że zmienia heteroseksualnych mężczyzn w gejów.

- To wzór. Mam na to dowody – stwierdziła. – Sam Anders po seksie ze mną zwrócił się do Lee Adamy – który nie jest nawet wysoki! A Gaius Baltar wylądował w ramionach Feliksa Gaety, który niedługo wcześniej usiłował go zamordować. Co mają ze sobą wspólnego? Mnie!

Psychiatra słuchał jej z fascynacją.

- Moim zdaniem ich problemy są zupełnie niezależne od twojego wpływu – zasugerował w końcu, wręczając Tory kolejną chusteczkę. – Nie możesz winić się za wszystko.

- Moje życie nie tak miało wyglądać – dodała jeszcze, zatrzaskując za sobą drzwi. – I nawet nie umiem wyciągnąć wniosków z pana porad, aby sobie pomóc!

Psychiatra myślał jednak tymczasem o osobach z otoczenia Tory.

- Najgorsze przypadki nigdy nie trafiają na leczenie – mruknął, otwierając butelkę i łykając różową pastylkę.

*~*~*

Dni psychiatry pełne charakteryzowały się zwykle pewną dozą rutyny. Po pewnym czasie wiedział już, czego spodziewać się po poszczególnych pacjentach, czego od nich wymagać i która sesja będzie owocna, a która będzie jedynie kolejnym wpływem na jego konto. Sesje Dee sprawiały mu szczególną satysfakcję, gdyż pacjentka była już niemal gotowa, by dokonać ostatecznej, znacznej wpłaty i na zawsze opuścić szeregi jego podopiecznych. Może nie był idealistą, ale nie życzył nikomu źle i cieszył się szczerze, gdy ktoś odniósł rzeczywistą korzyść dzięki jego pomocy.

Wypuścił Duallę z gabinetu i zerknął na zegarek. Miał jeszcze cały kwadrans do następnej pacjentki – Ósemki, która przez pomyłkę wgrała sobie wspomnienia Atheny i cierpiała teraz z powodu nieszczęśliwej miłości do Helo. („Widzę go z samą sobą i nie wiem, czy zjada mnie złość i zazdrość, czy radość, gdyż jest z nią – ze mną – taki szczęśliwy!”)

To była zwykle wyjątkowo ciężka godzina.

Dopalał właśnie papierosa, gdy do gabinetu wpadła Dee. Tusz do rzęs spływał jej po policzkach; wyglądała, jakby zderzyła się z nią ciężarówka.

- Coś się stało? – zapytał głupio lekarz.

- Suka. I Szóstka. Porodówka – wydusiła z siebie Dee, przełykając łzy. – One mają dziecko. I Thrace mnie przytuliła.

Psychiatra bez słowa sięgnął do swojego prywatnego składziku i wydobył z niego słoiczek różowych tabletek, który rzucił pacjentce, a potem złapał za bloczek i zabrał się do wypisywania recept na następny rok.

I ostatnia część MAKING OF
Nelly 13:11:04
to co piszemy w epilogu?
ile miesięcy później?
podczas CHRZTU dziecka? XD
Girl 13:11:27
właśnie nie wiem, co piszemy XD
Roslin i Trójka rządzą światem
Gaeta bije Gaiusa
Nelly 13:11:50
ale to musi być jakaś uroczystooość :D
Girl 13:12:09
cóż
w sumie może być chrzest
i Helo stwierdzi, że trzeba je porwać XD
Nelly 13:12:27
ja chcę zjazd wszystkich par. Rocznica wylądowania, chrzciny dziecka Szóstki, legalne śluby homoseksualne, co wolisz XDDDD
ale chrzciny dobre.
Girl 13:13:47
a czy Kara pogodzi się już z Lee i Samem?
Nelly 13:14:13
przekupią ją.
XD
Girl 13:14:44
...czym?
Nelly 13:16:03
wagonem wódki
Girl 13:16:09
tylko jednym???
Nelly 13:16:13
i obietnicą, że będą babysittować
POJEDYNCZO.
raz jeden, raz drugi XD
Girl 13:16:36
LOL
ja bym się nie podjęła XDDD
babysittowania.
no i Lee nie powinno się dopuszczać
jeszcze dziecku do zabawy da tabletki XD
a Kara i Szóstka mają apartament, y/y? XD
Nelly 13:19:51
XDDD
no BA
Centurioni wybudowali w prezencie miasta.
przed odlotem.
Girl 13:20:09
a Lee i Sam w końcu wyszli z tej Galactiki?
Nelly 13:20:14
wyszli
dłuższy czas później
Girl 13:20:26
XD
Nelly 13:20:27
wychudzeni i zarośnięci
albo nawet nie wyszli
tylko ich znaleziono XDDD
i wyciągnięto
Girl 13:20:44
NIE ZAROŚNIĘCI
Nelly 13:20:46
ekspedycja ratunkowa.
Girl 13:20:50
ZAROŚNIĘCI = ZŁO
protestuję XD
oflaguję się XD
Nelly 13:20:56
ej no
nie muszą być zawsze śliczni.
Girl 13:21:14
muszą
jak Gaius może być zawsze bity, to oni mogą być śliczni
Nelly 13:22:33
to będzie FLASHBACK HAIR.
Girl 13:22:45
NIE
Nelly 13:22:50
że będą się z nich ludzie śmiali, że źle wyglądali
a oni będą twierdzili, że to ploty i pomówienia i nieprawda.
Girl 13:23:06
WAAAH
Girl 13:23:10
*oflagowuje się*Nelly 20:53:31
kim zostanie na Nowej Ziemi Helo?
Girl 20:53:52
przedszkolanką
nie wiem XD
Nelly 20:54:01
...
jednojaźń.
to samo pomyślałaaaaam XDDD
Girl 20:54:17
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nelly 20:54:31
to znak.
musi tak być.

Nelly 21:10:15
na razie piszę Helo.
boję się
że z epilogu się zrobi osobny odcinkowiec.
XDDDD
Girl 21:10:57
nie sądzę, żeby fani protestowali zbyt gorliwie XD
Nelly 21:11:05
no, to prawda XD

Girl 21:51:40
ale te publiczne łaźnie
to taki wielki neon
O HAI LET'S HAVE SLASH HERE KTHX


Girl 22:12:57
ale musimy wymyślić to imię ;)
i to NIE będzie Buffy!
;*
Nelly 22:15:37
XD
przez myśl mi nie przeszło.
Girl 22:16:01
o rly ;p
Nelly 22:16:18
rly!
Nelly 22:16:24
River mi przeszło
Buffy nie XD
Girl 22:16:31
Dawn!
Nelly 22:16:43
bosze XD
Girl 22:17:20
- Mam pomysł - powiedziala Szóstka. - Nazwiemy ją Dawn.
- Nawet niegłupio - stwierdziła Kara. - Dawn.
Wszystko zdarzyło się wcześniej, i zdarzy się ponownie.
Nelly 22:17:43
srsly.
Girl 22:17:47
srsly XD
albo FAITH XDDDDDDDDDDDDDDD
Nelly 22:18:08
bosze
to jest myśl
one będą się kłóciły w jakiej wierze chrzest
i nazwą córeczkę "WIERA" XDDD
Girl 22:19:31
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NIE RÓB MI TEGO
Nelly 22:19:33
"Faith", I mean XD
Girl 22:19:36
NIEEEEEEEEEEEEEEE
SŁOWIANSKIE IMIONA SĄ ZLEEEEEEEEEEE
Nelly 22:19:57
lol
no, to widzę, że coś idzie do dvd edition XD
Girl 22:20:09
tak
cale dvd będzie o rzeczach, które nas krzywdziły podczas pisania epilogu ;)
Nelly 22:20:52
*lol*
a nie o choir-boyu?
nie, o tym ja napiszę pseudo-esej
jako dodatek.


Nelly 22:24:03
a wątkiem mrocznym
epilogu
może być zamaskowany Tigh
napadający na ludzi
i okradający ich z wódki
zbierający na dwa wagony
Girl 22:24:32
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nelly 22:24:34
bo Szóstka mu powiedziała o planie
i ma nadzieję, że jednak sprzedadzą mu nawet dziewczynkę.
...
bosze
odpierdala nam XD
Girl 22:25:19
...
mnie się trochę zrobiło smutno.
na rzecz Tigha.
Nelly 22:25:33
czemu?
och XDdD
jesteś jednak DOBRA XD
Girl 22:25:45
mam resztki serca o_O
to dziwne o_O
Nelly 22:25:57
nie no
będzie hepi end
dostanie prawo do odwiedzin.
Girl 22:26:29
u Helo?
Nelly 22:26:35
XD
u Kary i Szóstki
a potem się dopiero wszyscy zorientują, że Agathonowie i Cyloniątko zniknęli
i nie wiadomo, gdzie są XDDD
Girl 22:27:11
Agathonowie i Faith
mów o niej po imieniu XD
Nelly 22:27:22
i ostatnie słowa
Athena: Pierwsze co robimy, to zmienimy temu biednemu dziecku imię.
A Helo skinie głową w niemej zgodzie.
Girl 22:27:57
ej, ale wiesz co
zróbmy może taki gag
że będziemy nadawać jej właśnie imiona z seriali

Girl 22:45:46
czym się właściwie zajmował Gaius przed atakiem Cylonów?
Nelly 22:46:10
był naukowcem zajmującym się komputerami chyba?
Girl 22:46:17
srsly.
Nelly 22:46:19
ale takim v.v.v. popular with the media.
Girl 22:46:19
NIE WYGLĄDA.
Nelly 22:46:31
no, on był taką gwiazdką nauki.
myślę, że powinien zostać aktorem albo piosenkarzem
mogliby założyć zespół z Gaetą
Girl 22:46:48
boshe.
BOSHE
Nelly 22:46:57
i chcą być zatrudnieni do grania na chrzcinach.
Girl 22:47:00
BOSHEEEEEEE
to może być jego Plan.
Nelly 22:47:46
no co?
fajne XD
CHOIRBOYZ.

Nelly 23:24:37
to jak, Lee zostaje prawnikiem a Sam homemakerem?
i nosi fartuszki?
Tyyy
a może interior design?!
yessss
taka homoseksualna kliszaaaa XD
Girl 23:35:23
bez fartuszków
proszę
proszę!
Nelly 23:35:34
XD
no
Girl 23:35:37
może być zarost, ale bez fartuszków!
Nelly 23:35:45
interior design jest gorshy.
mwahaha.
będzie oglądał KOLORY.
i dobierał fuksje i kość słoniową.
Girl 23:36:29
ja nie odróżniam kolorow poza podstawowymi XD

[po dłuższej chwili rozmowy o kolorach, jedna z nas:]
a Sam to nie miał kiedyś jakiejs kariery sportowej?

Girl 0:11:19
O Jezu
ale przeginasz
aaaaaaaaa
boliiiiiii
boliiiiiiiiiiii
przeginasz
ja chcę moje znęcanie się nad dzieckiem z powrotem
Nelly 0:12:00
XDDD
NIE.
Girl 0:12:10
to był taki piękny niewinny wątek *___*
Nelly 0:12:10
dalej się znęcamy
Girl 0:12:13
MPREG JEST ZŁY!!!!!
Nelly 0:12:14
XD
tylko mniej hard-core'owo
ale to jest FIKCYJNY mpreg
nie ma mpregu
jest kampania nienawiści.
XDDD
Girl 0:12:45
:(
:((((
Nelly 0:13:22
no przestań
nie jest im źle!
Girl 0:13:28
mnie to boli.
Nelly 0:13:28
mają kajdanki
jeszcze będą elementy ubioru...
ale to LEE
nie Anders.
Gruby Lee z przeszłości!
Girl 0:13:51
tak
załączyło mi się serce na wieczór XD
Nelly 0:14:07
...
przestań.
nie jest to aż takie krzywdzące
i jest zabawne XD
ale jak zupełnie nie dasz rady to wyedytuj.
zrób coś innego ;)
możesz zamiast tego dać cały motyw z brodą ;)
(jak nie to pojawi się w następnym odcinku XD)

Girl (20-06-2008 20:24)
wiesz, jak trudno znaleźć zdjęcie Lee w krawacie? XD
Nelly (20-06-2008 20:24)
XD
wierzę.
Girl (20-06-2008 20:24)
prędzej wyskakują zdjęcia bez koszuli i zdjęcia Sama!
Romo Lampkin DZIAŁA.
Nelly (20-06-2008 20:25)
*rotfl*
okej, zabiłaś mnie,
Girl (20-06-2008 20:25)
totes trufax.
z ręką na sercu.
(którego nie mam)

Nelly (20-06-2008 21:37)
Czy Gaeta będzie grał na flecie?
[nie chodzi mi nawet o phallic, po prostu flet znam najlepiej XD]


Girl (20-06-2008 21:58)
a skąd Tigh ma zdjęcia zarośniętego Lee?
Nelly (20-06-2008 21:58)
bo to on ich wyciągnął z Galactiki.
Girl (20-06-2008 21:58)
que?
Nelly (20-06-2008 21:59)
gdzie byli zamknięci sami przez miesiąc?!
po wylądowaniu? XD
Girl (20-06-2008 21:59)
nie, żeby było im źle
Nelly (20-06-2008 21:59)
no tak XD
Girl (20-06-2008 21:59)
ale czemu to zrobił? ;)
z dobroci swego Cylonskiego serca?
rotfl.
Nelly (20-06-2008 22:00)
bo poszedł szukać tam butelek wódki
i trafił na nich przypadkiem,
of kors.
Girl (20-06-2008 22:02)
scarred for life?
Nelly (20-06-2008 22:03)
nom.
potem się zacznie przebierać w maskę i napadać na ludzi, nie? XD
Girl (20-06-2008 22:03)
boshe XD
ej, ale właśnie
ja chcę hepi end dla Tigha
nie wiem, jaki
ale ma być :(
Nelly (20-06-2008 22:04)
...
...
no obiecają mu to prawo do odwiedzin, nie?
i myślę, że Lee może być dla niego miły
all son-like and stuff.
obiecać mu, że będzie go reprezentował w sądzie podczas rozprawy o napadanie na ludzi

Girl (20-06-2008 22:23)
ale jakoś mnie przygnębił obraz Tigha bez dostępu do Cyloniątka.
Nelly (20-06-2008 22:23)
cóż
ale Helo je porwał.
nic na to nie poradzimy!
chyba, że następna część to wyprawa wszystkich w pościg XDDDdd
Girl (20-06-2008 22:24)
boshe
wyścigi żółwi XDDDDDDDDDDDDDD


Nelly (20-06-2008 22:40)
brainstorming session mode on.
co musimy osiągnąć?
Girl (20-06-2008 22:40)
porwanie.
i hepi end ;)
Nelly (20-06-2008 22:40)
wszystkich bardzo nerwowych przed chrztem i sądzących, że dużo od niego zależy.
Girl (20-06-2008 22:40)
i coś wspominałaś o elementach odziezy.
Nelly (20-06-2008 22:40)
z wyjątkiem 6 i Kary.
Które na wszystko pffft.
LOL
to się da połączyć.
Girl (20-06-2008 22:41)
czuję się duchowo spokrewniona z 6.
Nelly (20-06-2008 22:41)
Elementy odzieży jako sposób na unwinding dla SamLee.
których kariery zupełnie nie idą.
Możemy dać opis jakiegoś bardzo nieudanego interior design job.
Girl (20-06-2008 22:41)
...
nie lubisz ich :(
Nelly (20-06-2008 22:42)
ej XD
Girl (20-06-2008 22:42)
poza tym to brzmi jak zły eufemizm ;)
Nelly (20-06-2008 22:42)
czemu XD
...
a nie jest nim?
Girl (20-06-2008 22:43)
to co tam robi 'bardzo nieudany'
wobec tego?
Nelly (20-06-2008 22:43)
lol
bo eufemizm się udaje
ale dosłowne znaczenie nie.
to w sumie double entendre
XD
Girl (20-06-2008 22:45)
mhm
cóż
powiem tak
jeśli wpiszesz w to jakoś pasek od spodni, to jestem na tak ;)
Nelly (20-06-2008 22:46)
deal.
pasek od spodni.
Girl (20-06-2008 22:46)
*shakes hand*

Girl (20-06-2008 22:52)
a czym się właściwie zajmuje Kara/
i Szóstka?
Nelly (20-06-2008 22:52)
nie wiem właśnie.
żyją z szantażu? XD
Girl (20-06-2008 22:53)
Szóstka tak
ale Kara? XD
Kara by oszalała, jakby czegoś nie robiła;)
Nelly (20-06-2008 22:53)
jest psychiatrą.Girl (21-06-2008 9:29)
aaaaaaa
obudziłam się o 7 i nie mogłam zasnąć, i myślałam o cracku, i wpadłam na pomysł, jak skonczyć scenę z Lee i Samem
i zasnęłam, i teraz się budze i NIC NIE PAMIĘTAM

Girl (21-06-2008 12:13)
a za drzwiami mojego pokoju od dwóch tygodni lezy kij od szczotki.
I... don't wanna know.
Nelly (21-06-2008 12:14)
...
Girl (21-06-2008 12:14)
ja go tam nie położylam :*
Nelly (21-06-2008 12:15)
lol
Girl (21-06-2008 12:15)
i zauważyłam, że leży, już po rozpoczęciu cracka.
(tak, mam porządek)
this is what I mean by 'karma'.

Nelly (21-06-2008 12:52)
no zobacz
szłam podobnie
Girl (21-06-2008 12:52)
tak?
Nelly (21-06-2008 12:52)
też coś wisiało na żyrandolu.
Girl (21-06-2008 12:52)
napisałaś to? :>
Nelly (21-06-2008 12:53)
nie, tylko rozważałam.
Girl (21-06-2008 12:54)
;)
Girl (21-06-2008 12:54)
jednojaźń!
Girl (21-06-2008 12:56)
a co u Ciebie miało wisieć?
Nelly (21-06-2008 12:56)
chyba skórzana bielizna XD
Girl (21-06-2008 12:56)
mhm ;)
możesz zamienić, jeśli wolisz ;p
w sumie kajdanki uż były

Nelly (21-06-2008 17:27)
ale w sumie robimy teraz z Gaiusa Nerona
Gaeta powinien powiedzieć "wysadzaj planety, ale nie śpiewaj".
Girl (21-06-2008 17:28)
to Gaeta jest Petroniuszem?
Nelly (21-06-2008 17:28)
no na to wychodzi.
Girl (21-06-2008 17:28)
huh.
Nelly (21-06-2008 17:28)
Petroniusz/Neron. so canon XDDDD
Girl (21-06-2008 17:28)
ja chyba czytałam jakąś inną wersję ;p

Girl (21-06-2008 19:32)
a zamieniłaś te kajdanki, czy zostawiłaś w końcu?
Nelly (21-06-2008 19:33)
zostawiłam
pink futerko rządzi.
Girl (21-06-2008 19:33)
...
...tak.
skojarzyłam najpierw z włosami 6
a potem z farbami Sama.
DZIĘKUJĘ CI ZA TEN OBRAZ.
Nelly (21-06-2008 19:33)
boszeeeeee
no nawet ja o tym nie pomyślałam.
chociaż byłabym w stanie to napisać.
kinky XDDDDDDD

Girl (21-06-2008 21:27)
to co się będzie działo na tym chrzcie?
Nelly (21-06-2008 21:27)
Roslin zacznie przemówienie
wszyscy będą się upijali
Lee przeprosi Lampkina.
bo inaczej chyba zniszczy im życia XD
Girl (21-06-2008 21:27)
po czym promptly zamkną się z Samem w łazience.
Nelly (21-06-2008 21:28)
tak.
Gaius będzie grał
Gaeta umrze ze wstydu XD
prawie XD
Girl (21-06-2008 21:28)
Gaeta powinien się schować za czymś XD
Nelly (21-06-2008 21:28)
no XD
Za wagonem wódki
podstawionym przez Rabusia
który okaże się być Tighem
Nelly (21-06-2008 21:29)
i zażąda Cyloniątka
Girl (21-06-2008 21:29)
Buffy xD
Nelly (21-06-2008 21:29)
Szóstka i Kara powiedzą, że z tą wódka to żartowały
XD
Buffy.
I że przecież może odwiedzać Buffy.
Roslin ułaskawi Tigha bo wódka się znalazła
Gaius da czadu XD
po dużej ilości wódki będzie się go dawało słuchać.
Gaius przeprosi Szóstkę i w ogóle


Girl 0:19:51
właśnie, dlaczego ten Lee był brudny [na zdjęciach]?
przecież ciągle pod prysznic biegaliXD
Nelly 0:20:15
XD
bo akurat tarzał się w błocie?
coś wymyślimy.
Girl 0:20:39
w pajęczyyynach
Nelly 0:21:19
IIIIIK
dobre.
sam go do nich wepchnął
niechcący xD
Girl 0:21:50
I wouldn't know.
he's a kinky boy, that Sam.
Nelly 0:22:04
oh that he is.
to on zawsze zaczyna z wiązaniem, zauważyłaś? XD
Girl 0:22:17
nooo XD
to znaczy to Lee się patrzył na sprzączkę.
Nelly 0:22:36
Lee za to lubi byc karany XDDD
*rotfl*
intelektualistki z nas.
nie ma co.
Girl 0:23:07
bo Lee ma takie.
issues.
Nelly 0:23:15
no...
"I was a bad, bad boy" ;P
Girl 0:24:47
ale Gaius też lubi być bity.
Nelly 0:24:52
och
bo on ma takie issues
to widać bardzo.
Girl 0:25:02
on to ma TAKIE issues wręcz.
TAKIE. TAKIE.
Nelly 0:25:06
he WAS a bad, bad boy.
No, prawda.
TAAAAAKIE wręcz.
Girl 0:26:40
boshe.
naprawdę.
kwiat intelektu polskiego lja XD
srs bsns.
Nelly 0:27:20
ten kawałek
IDZIE
do extended edition - dvd XD

Nelly 0:59:47
ale nie wiem, czy kościołem
Girl 1:00:02
ja tez nie wiem.
Nelly 1:00:06
może urzędem? nie wiem, czy doszły dziewczyny do porozumienia, jaka wiara przystoi dziecku Xd
Kara: Monoteizm jest głupi.
Szóstka: To jest MOJE dziecko.
Kara: Kto je przewija w nocy?
XD
Girl 1:00:40
może byc urzędem

Girl 2:33:26
ale z tym domem Agathonów to nie jestem pewna
gdzie ją będą porywać?
Nelly 2:33:40
z dala
przecież muszą UCIEC z nią.
away, away.
do jaskiń

Nelly 11:14:47
w ogóle mam taką wizję
że Tigh się zjawi
Girl 11:15:09
mhm?
Nelly 11:15:17
i zrobi takie "jak możemy zapomnieć! Adama zginął! 12 kolonii! Cały ten pościg!"
a potem Szóstka mu powie, że może widywać się z dzieckiem
a Trójka obieca, że dopilnuje, by Roslin go uniewinniła
i nagle będzie best of buddies with all the Cylons XD


Girl 12:54:45
biedny uciemiężony ja
chyba metallica coś w ten wzorek miała.
Nelly 12:54:59
seriooo?
XDDDD
Girl 12:55:33
w którejś piosence jest na pewno 'poor mistreated me'
ale nie pamietam, jak to się nazywa XD


Date: 2008-07-09 06:08 pm (UTC)
From: [identity profile] miss-magrat.livejournal.com
AAA, opisałyście TERAPIĘ DEE XDD

Biedny psychiatra. Różowe tabletki muszą byc rzeczywiście jedyną metodą na utrzymanie normalności. (Albo wódka. Ale postanowiłam nie umniejszac roli różowych tabletek w fiku.)

Date: 2008-07-09 06:16 pm (UTC)
girlupnorth: (bsg: lee suit)
From: [personal profile] girlupnorth
Co powiesz na Leobena przejmującego Wyznawczynie Gaiusa? XD

Date: 2008-07-09 06:18 pm (UTC)
From: [identity profile] miss-magrat.livejournal.com
Wspieram go w jego nowej misji.

Date: 2008-07-09 06:39 pm (UTC)
girlupnorth: (firefly: nazi simon)
From: [personal profile] girlupnorth
*__*

Date: 2008-07-09 06:15 pm (UTC)
ext_2619: Fred from Angel, reading a book. (AtS: Wesley: logical question)
From: [identity profile] noelia-g.livejournal.com
Psychiatra FTW. A zwłaszcza jego powody wyboru profesjii. XD

Date: 2008-07-09 06:25 pm (UTC)
girlupnorth: (bsg: sam on demetrius)
From: [personal profile] girlupnorth
...is that a trick question? Srsly. XDDD

Date: 2008-07-09 06:27 pm (UTC)
ext_2619: Fred from Angel, reading a book. (BSG: Lee: like monkeys on acid)
From: [identity profile] noelia-g.livejournal.com
Lee's initial reaction na znalezienie ziemi jest striptiz na stole.

Nie można go nie lubić.

Date: 2008-07-09 08:59 pm (UTC)
From: [identity profile] pellamerethiel.livejournal.com
Wiem. Ale Ty lubisz np. Ellen XD

Date: 2008-07-09 06:17 pm (UTC)
From: [identity profile] le-mru.livejournal.com
Och, Dee! Jaka ładna ksywka dla Kary! XDDDDDDDDD

- Śniło mi się, że Kara Thrace postanowiła zacząć jeść ludzkie niemowlęta. Wszyscy gratulowali jej znakomitego pomysłu. Klepali ją po plecach. Mój były mąż zażyczył sobie, bym wyprawiła z tej okazji przyjęcie na jej cześć. Upiekłam tort. Niestety, bez ludzkiego mięsa, wiec Starbuck nie raczyła nawet skosztować, tylko zrzuciła go na ziemię i podeptała. Lee odwrócił się ode mnie z taką miną, jakbym zabiła mu rodziców, Staruszek rzucił mi spojrzenie pełne wyrzutu, a potem dosłownie zapadłam się pod ziemię ze wstydu.

LOLOLOL. Pamiętam, jak to mówiłaś, Nelly XD

Problemy Tory XDDD

Skórzana bielizna Trójki XDDD

Trzymacie poziom XDDDD

Date: 2008-07-09 06:24 pm (UTC)
From: [identity profile] pellamerethiel.livejournal.com
Aaaaaa, ten pomysł z psychiatrą jest zajebisty, paaadłam XD Dee była świetna, wyznawczyni z wibratorem i miłośniczka Leobena też. Kolejna Ósemka z wgranymi wspomnieniami Helo XDD Różowe tabletki! Tory, która zmienia facetów w gejów, pięęękne! I skórzana bielizna XDDD

WE APPROVE.

Jedna Szóstka skarżyła mu się, że po wgraniu wspomnień Capriki śniła o Gaiusie Baltarze. W jej śnie, broda spełzała w nocy z twarzy doktora i w ciemności krążyła po statku-bazie, dusząc bezradnych Cylonów.
Aaaaaaa, wizja nas zabiłaaaa XDDDD

- Ale i tak jakbym tego chuja mojego byłego spotkała, to kości mu pogruchoczę
Kwik, wyobraziłam sobie Dee mówiącą w ten sposób. Czysta radość XDDD

Date: 2008-07-09 06:44 pm (UTC)
From: [identity profile] ringhsilven.livejournal.com
Ja tak tylko dodam, ze KOCHAM WAS!!! Piszcie dalej bo wymiatacie w kosmos!! Bossskie XDD
Bielizna Trojki (wg. Lampkina XD)
Ja chce Jake'a! XDD

Date: 2008-07-09 11:44 pm (UTC)
From: [identity profile] lunatics-word.livejournal.com
Ja mam ustawiony filtr "Journals Only" i nic nie wiedziałam :(((((

Psychiatra FTW. I tabletki na następny rok.

Oczojebnie różowo macie tutaj, zauważyłyście?

Date: 2008-07-10 09:22 am (UTC)
girlupnorth: (angel: darla phone)
From: [personal profile] girlupnorth
Filtry! Po co?!

Psychiatra rządzi!

Zauważyłyśmy. To tak jakby specjalnie XD

Date: 2008-07-14 09:37 pm (UTC)
From: [identity profile] pellamerethiel.livejournal.com
[po dłuższej chwili rozmowy o kolorach, jedna z nas:]
a Sam to nie miał kiedyś jakiejs kariery sportowej?

KOCHAM WAS XD

I różowe futerko FTW!

Date: 2008-07-17 12:04 pm (UTC)
ext_87795: (BSG - Lee Sam)
From: [identity profile] juana-a.livejournal.com
Biedny psychiatra. Musi tak często oglądać Dee. Nic dziwnego, że w końcu zdecydował się jej zapisać te różowe tabletki.

I sen Dee. OMG! Prawie wylądowałam na podłodze XDDDD

A z edycji DVD: ZABIJACIE.

Girl 0:26:40
boshe.
naprawdę.
kwiat intelektu polskiego lja XD


ofkors

Profile

wystarczymilosc: (Default)
Wystarczy Miłość

November 2008

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 19th, 2017 05:15 pm
Powered by Dreamwidth Studios