Community Profile

wystarczymilosc: (wystarczy miłość)

Wystarczy miłość

Free Account

Created on 2017-04-11 16:34:14 (#3032002), last updated 2017-04-13 (22 weeks ago)

284 comments received

43 Journal Entries, 44 Tags, 0 Memories, 1 Icon

View extended profile

Name:Wystarczy Miłość
Membership:Moderated
Posting Access:Select Members
O AUTORKACH:

girlupnorth pisze piekielnie szybko i nieprzyzwoicie dużo, co wszyscy uczestnicy fikatonów jej pamiętają niekoniecznie pozytywnie. Utrzymuje, że jest płytka. Lubi, by prawić jej komplementy, przystojnych mężczyzn i ładną pogodę. Posiada też kolekcję lakierów do paznokci.

W BSG kocha Laurę Roslin i podziwia profesjonalizm wojskowych floty. O niektórych z jej shipów może lepiej nie wiedzieć, ale może z dumą poczuwać się do odpowiedzialności za dostarczanie narodowi Sam/Lee.

Nie dość, że sama je pisała, to jeszcze zmuszała novin_ha, by też to czyniła.


novin_ha, w niektórych kręgach znana jako Wysłannica Szejtana (tudzież Wyfłannica Fzjetana), od dawna znana jest z demoralizowania młodzieży. Zazwyczaj dostarcza na Wasze ekrany teksty ze skomplikowanymi słowami i pojęciami, takimi jak "mitologia", "cipka" i "opozycje binarne". Wciąż udaje, że jest Głęboka, ku nieskrywanemu rozbawieniu girlupnorth i, jak sama twierdzi, jest snobem, który "woli mężczyzn w garniturach".

W BSG kocha Gaiusa Baltara i shipuje go z chłopcem z chóru Gaetą, a kiedy Gaety nie ma akurat pod ręką, z Laurą Roslin lub Centurionem. Stawia na Cylonów, nie tylko dlatego, że mają Plan.

Większość scen przemocy powstała o ile nie przy jej bezpośrednim współudziale, to przy głośno wyrażanej radości.


Jednojaźń - coś, co chwilami osiągają girlupnorth i novin_ha, objawiające się m.in. pisaniem prac naukowych o dwóch stronach tej samej monety, równoległym szukaniem zdjęć aspiryny i zaprzestaniem jedzenia truskawek, jednoczesnym uznaniem, że Helo powinien być przedszkolanką i pisaniem tego tu cracka.


Plany na przyszłość: napisać Wielkie Dzieło Akademickie / Wielką Powieść (jeszcze nie wiemy, za co szybciej dostaniemy Nobla, bądź inną nagrodę wiążącą się z dużą rekompensatą pieniężną).
Administrators
Members [View Entries]
To link to this user, copy this code:
On Dreamwidth:
Elsewhere: